Pomysł o Fundacji narodził się w Naszych głowach – dwójki mam dzieci z niepełnosprawnością. Wspólna determinacja i walka o życie i zdrowie Naszych pociech, a także ogromna pomoc innych ludzi sprawiła, że postanowiłyśmy puścić dobro dalej w świat i pomagać innym potrzebującym. Do Naszego teamu zaczęły dołączać kolejne osoby. Znamy z własnego doświadczenia potrzeby dzieci z niepełnosprawnością.  Dzięki „wydeptanym” już przez Nas ścieżkom nawiązałyśmy kontakty z różnymi klinikami, także zagranicznymi. W naszej fundacji znamy każdego z imienia i nazwiska, staramy się tworzyć przyjazną i miłą atmosferę, jak w rodzinnym gronie.

Zapraszamy do kontaktu 🙂

Prezes Zarządu

Patrycja Rudnicka

Koordynator wszystkich działań w fundacji, prywatnie: mama dwójki dzieci, w tym jednego z niepełnosprawnością.

• patrycja.rudnicka@fundacjaespero.org

Viceprezes Zarządu

Karolina Grabowska

Prawa ręka szefa 😉 również mama dwójki dzieci, w tym dziecka z niepełnosprawnością.

• karolina.grabowska@fundacjaespero.org

Psycholog fundacji

Sandra Tkaczyk

Wsparcie jest dostępne dla wszystkich rodziców dzieci z niepełnosprawnością w podanych niżej dniach i godzinach.

• poniedziałek: 17-19, czwartek 8-10, sobota 9-13
  • sandra.tkaczyk@fundacjaespero.org

Specjalista ds. kontaktów zagranicznych,
tłumacz języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego