Staś niedługo kończy pierwszy rok życia. Miał bardzo ciężki start, ciąża była trudna, w jej wyniku już od początku nasz Maluszek musi zmagać się z wieloma trudnościami- lekarze, szpitale, badania- ciągły brak diagnozy.

W wieku 3 miesięcy lekarze rozpoznali u Stasia obniżone napięcie mięśniowe oraz asymetrię i wadę stóp. Od tamtej pory Staś jest intensywnie rehabilitowany. a początkowa diagnoza okazała się wierzchołkiem góry lodowej.
Robiliśmy wszystko aby Staś nauczył się kontrolować głowę, pełzać, raczkować i siedzieć, każda z tych podstawowych czynności sprawiała dziecku ogromny trud.
Niestety okazało się że prawa rączka i nóżka Stasia też nie są w pełni sprawne, co wiąże się z dodatkowymi metodami rehabilitacji.
Staś był bardzo pogodnym i rozgadanym niemowlakiem, niestety w dziesiątym miesiącu życia dziecka nastąpił spory regres.
Synek przestał gaworzyć, utrzymywać kontakt wzrokowy, reagować na imię, rzadko się uśmiecha, pojawiły się problemy ze snem i z jedzeniem.
Aktualnie na własną rękę ciągle szukamy diagnozy i zapewniamy opiekę: neurologa, pedagoga, psychologa, neurologopedy oraz fizjoterapeutów i lekarza rehabilitacji.
Zbiórka prowadzona jest w celu sfinansowania  kosztownych rehabilitacji oraz wykonania badań genetycznych.
Wpłat prosimy kierować na dane:
Fundacja Espero – Nadzieja dla Dzieci,
Nr rachunku bankowego:
75 1020 1042 0000 8102 0453 3352
Koniecznie z dopiskiem:
Darowizna: Stanisław Sądelski