O Antosiu…

Antoś jest 4 letnim chłopcem o wesołym usposobieniu. Lecz ten uśmiech często znika z jego buzi. Antoś jest zamknięty w świecie autyzmu, w świecie w którym dziecko nie potrafi samodzielnie się odnaleźć.
Autyzm to nie choroba ! To zaburzenie rozwojowe, a wiec uszkodzenie różnych struktur mózgu, które najczęściej ujawnia się w ciągu pierwszych trzech lat życia jako rezultat zaburzenia neurologicznego, które oddziałuje na funkcje pracy mózgu.
Autyzm ma wpływ na rozwój mózgu w strefie rozumowania, kontaktów socjalnych i porozumiewania się.
Chłopiec, dzięki ogromnej pracy, rehabilitacji oraz terapii konnej , jest bardziej wesoły i otwarty.
Niestety bez takich zajęć , jego uśmiech z dnia na dzień zniknie i pozostanie w swoim świecie.
Dlatego zwracamy się o pomoc i wsparcie dla Antosia ❤

leczenie i rehabilitacja

Wpłat prosimy kierować na dane:
Fundacja Espero – Nadzieja dla Dzieci,
Nr rachunku bankowego: